Дебют концепт-карів M-Terrain і M-Terrain S на світовому ринку

[27 серпня 2022 року, Ухань, Китай] Китайська автомобільна компанія Dongfeng Motor Corporation (далі Dongfeng Motor) офіційно представила позашляховик M-Terrain в Ухані разом з унікальною системою логотипів у вигляді літери M і слоганом бренду, який звучить як «NEVER BACK DOWN» (пер. НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙСЯ).

Автомобіль M-Terrain побудований на інтелектуальній позашляхової архітектурі M TECH. Це комплексний термін, який включає в себе платформу, інтелектуальну позашляхову систему і силову установку. M-Terrain здатний стати еталоном преміального електричного позашляховика і створити нове віяння в східній позашляхової культурі.

Чжу Яньфен, голова ради директорів, і Ян Цин, генеральний директор, спільно представили логотип бренду M-Terrain. Чжу Яньфен, Юй Чжен, заступник генерального директора, і Цао Дунцзе, генеральний директор компанії M-Terrain Automotive Technology, представили бренд M-Terrain, його технології та перспективи.

Два концепт-кари, M-Terrain і M-Terrain S, завершили свій перший в світі показ, черпаючи натхнення і посилаючись на «Lion Awakening in the East» і інтерпретуючи концепцію дизайну «Hero Soul».

Архітектура M-Tech – це перше комплексне технічне рішення для преміальних електричних позашляховиків в Китаї. В його основі лежать три головних аспекти: платформа, потужність і бездоріжжя. Ми говоримо про платформу-скейтборді MORA, системі електродвигунів MEGA POWER і інтелектуальній системі M ATS.

За основу позашляховика M-Terrain взята платформа MORA типу «скейтборд», яка є першою в своєму роді електричною платформою в Китаї. Система MEGA POWER приводиться в рух чотирма двигунами, потужність яких перевищує 1000 к.з. і 16 000 Нм крутного моменту. Потужність буде передаватися через систему M ATS, що складається з двоступеневої коробки передач і вбудованим блокуванням диференціала. З ними автомобіль зможе розігнатися до 100 км/год всього за 4,2 секунди. Що стосується системи M ATS, то вона може вибирати оптимальний режим водіння для різних позашляхових умов і може рухатися як краб.

Крім усього іншого, M-Terrain оснащений інноваційними технологіями, такими як Oriental Hawkeye Intelligent UAV System, Intelligent Security System і L3 Intelligent Driving Assistance System, що ще більше виділяє позашляховик на тлі своїх конкурентів.

 

Similar Posts