Нещодавно, офіційний представник Chery Uzbekistan презентував зображення нового флагманського позашляховика.

Згідно представленого зовнішнього вигляду, Ruihu 8 Pro продовжує життя в новому поколінні 3.0, з дизайном модельного ряду Chery та успадковує «естетику Fengge».

Радіаторна решітка спроектована в поєднанні сонячному, зірковому та річковому стилях.  Зовнішні лінії передньої решітки з ромбовидною геометричною матрицею є гнучкими та гладкими, а внутрішній дизайн, що подібний до зірок, створює вражаючий візуальний ефект. У той же час, найбільшою родзинкою всього автомобіля є фари 4D із світлодіодними полосами , яскраве поєднання технологічної майстерності.  У комплекті фар вмонтовані світлодіодні кришталеві фари, тонкі служки з подвійним габаритним світлом та поворотними вогнями. Ефект освітлення чудовий, реалізуючи ідеальну інтеграцію краси дизайну та відчуття науки та техніки.

Крім того, Ruihu 8 Pro також оснащується унікальною інтегрованою світлодіодною передньою протитуманною фарою та габаритним світлом на одному рівні.  Саме така матрична конструкція та форма, відрізняє авто від інших. Передні протитуманні фари інтегровані з кутовими. Під час повороту на низькій швидкості вночі допоміжні рульові ліхтарі вмикаються автоматично, щоб компенсувати сліпу зону вночі та підвищити безпеку водіння.

З боку кузова автомобіля реалізовані аеродинамічні потоки, що надають авто більшої динамічності. Розмір кузова 4722х1860х1745мм, колісна база – 2710мм, та великий об’єм багажника 1930 л з 12ма гнучкими та змінними комбінаційними можливостями салонного простору, надають неймовірний комфорт.  Задня частина автомобіля приймає новий дизайн, а габаритні лінії плавні та гладкі, демонструють поєднання енергійності та привабливості.

З розвитком, в останні роки, технологічних інновацій, Chery також стримиться поєднати технології та дизайн.  Це ми можемо побачити у використанні передових люксових ламп Ruihu 8 Pro, що поєднують в собі елементи моделюючого дизайну та сучасних технологій.

Similar Posts